bla bla bla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bla bla bla

Come To The Dark Side... We Have Cookies :)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prodajem Bitove

Ići dole 
+2
$tarDu$t-V0l1-!vanu
Giry
6 posters
AutorPoruka
Giry
Pavlaka Stil Bejbe !!!
Giry


Muški Broj poruka : 131
Godina : 33
Location : Treci Sprat!
Datum upisa : 30.09.2007

Prodajem Bitove Empty
PočaljiNaslov: Prodajem Bitove   Prodajem Bitove Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 6:38 pm

ja mislim da je ovo pravo mesto da se ja malo reklamiram Smile (neki ce zbog ovoga reci da sam cigan al nema veze)

znachi ako ima neki MC kome trebaju bitovi moze da me kontaktira na msn (mean.boy91@hotmail.com)
neke moje radove mozete cuti na www.soundclick.com/girizbeatz

Cena: od 500 dinara do 15 evra Very Happy

p0zZz i nadam se da ima MC-jeva na ovom forumu Cool
Nazad na vrh Ići dole
$tarDu$t-V0l1-!vanu
Noob
Noob
$tarDu$t-V0l1-!vanu


Muški Broj poruka : 48
Godina : 31
Datum upisa : 13.10.2007

Prodajem Bitove Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem Bitove   Prodajem Bitove Icon_minitimePet Okt 19, 2007 10:53 pm

Ona pesma Skenj ti je bas do jajima, i ovo ostalo je za pohvalu! Ali meni ne trebaju ipak ja sam samo obican covek, a ne MC Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jank1c
CS Headshot Arena Admin
CS Headshot Arena Admin
Jank1c


Muški Broj poruka : 403
Godina : 34
Location : KATJ
Datum upisa : 08.10.2007

Prodajem Bitove Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem Bitove   Prodajem Bitove Icon_minitimePet Okt 19, 2007 11:03 pm

imam ja druga... mc wugla !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com
PrOdA
Noob
Noob
PrOdA


Broj poruka : 96
Godina : 34
Datum upisa : 21.11.2007

Prodajem Bitove Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem Bitove   Prodajem Bitove Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 11:00 pm

ej moj drug se bavi hopom...aj vidim sa njim pa ti javim...mada on na soudclicku moze da skine neke....a ne da ih kupuje...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
r0n^10 > zipa woogla !
CAPO DI TUTI CAPI
CAPO DI TUTI CAPI
r0n^10 > zipa woogla !


Muški Broj poruka : 460
Godina : 33
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.09.2007

Prodajem Bitove Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem Bitove   Prodajem Bitove Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 1:32 am

Giry inache rastura sa beat-ovima,koliko znam radi sa Elitnim Odredima,trebo je sa Juice-om i tako tim likovima....sve u svemu extra stvari Wink
Nazad na vrh Ići dole
protA
eorg. sponsor
eorg. sponsor
protA


Muški Broj poruka : 257
Godina : 33
Location : godfather
Datum upisa : 30.10.2007

Prodajem Bitove Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem Bitove   Prodajem Bitove Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 2:11 am

NE SERI DA JE TREBAO SA DJUSOM DA RADI !! E PA TO JE BASH ELITA !!1!!!11!!1jedan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/protabre
Giry
Pavlaka Stil Bejbe !!!
Giry


Muški Broj poruka : 131
Godina : 33
Location : Treci Sprat!
Datum upisa : 30.09.2007

Prodajem Bitove Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem Bitove   Prodajem Bitove Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 4:33 am

jao shomi di me na hvali ovoliko Very Happy nisam ja bash tolko dobar Embarassed
to shto trebam da radim sa odredima se odlaze se do daljnjeg (razlog ne smem da napishem Very Happy ) , a djusko je prica za sebe...on oce bitove kakve rade Just Blaze i Scott Storch,znaci ne odgovara mu to shto ja radim Neutral
...uskoro (do godine) treba da izadje mixtape sa raznim izvodjacima iz srbije (i shire) i mislim,da iako ce to biti demo mixtape,da ce biti kvalitetan... shomi ako si zainteresovan cucemo se na msn-u Smile

...i josh neshto...imam ideju,ako hocete mogu da uradim jedan bit pa da uradimo neku kanter strajk pesmu... Very Happy
shta vi mislite o tome? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prodajem Bitove Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem Bitove   Prodajem Bitove Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prodajem Bitove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prodajem
» Prodajem - Kupujem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
bla bla bla :: Community :: Mali Oglasi-
Skoči na: